středa 27. června 2012

Zynga ohlásila Farmville 2 a další hry

Zynga ohlasuje FarmVille 2 a nové hry Zynga včera vo svojom sídle v San Franciscu hosťovala vlastnú tlačovú konferenciu nazvanú Zynga Unleashed. Ešte pred jej vypuknutím sa očakávania odrazili na akciách, ktoré poskočili o dva doláre. 

Po dvoj hodinovej prezentácii cena za jednu akciu spadla pod 5 dolárov. Nemusíte byť investorom, aby ste nevideli prečo. Zynga hovorila o novej platforme Zynga API, ktorá má pomôcť vývojárom skrátiť čas potrebný na samotnú výrobu hry a znížiť nároky na servery. A keď už sme pri hrách, tak boli ohlásené tri s Ville v názve. 

Prvá z nich je prosto nazvaná Ville (vyvíjala sa s kódovým označením FamilyVille) a budete v nej budovať vlastný príbytok snov a deliť sa s ním s priateľmi. Čakať na ňu dlho nebudete, bude spustená dnes. Do série Ville zapadne aj ChefVille, v ktorej budete budovať reštaurácie, zlepšovať kuchyňu, vymýšľať recepty a potom s nimi zasypávať priateľov. Poslednou novinkou je FarmVille 2. 

Nasledovník úspešného originálu bol však prezentovaný bez ďalších detailov. Zynga posilní aj svoju sériu hier z kasína o Zynga Elite Slots a od včera už môžete hrať aj match 3 puzzle hru Matching with Friends na iOS zariadeniach. Okrem novej platformy pre podporu vývoja hier bude spustená aj služba Zynga with Friends, ktorá bude spájať hráčov z Facebooku, mobilných zariadení a Zynga.com do jednej lobby, kde môžu chatovať alebo sa zapájať do diskusií. Takisto bude umožňovať aj multiplayer bez ohľadu na platformu napríklad v hre Bubble Safari.


Žádné komentáře:

Okomentovat