čtvrtek 6. září 2012

O FARMVILLE 2 (pár informací)
Farmville 2. Nová detailnejšia verzia populárnej facebookovej managementovej vyklikávačky. Hlavnými vylepšeniami je 3D kamera, komplexný ekosystém a rôzne ďalšie vylepšenia.

3D engine - vďaka Flash 11 bude môcť byť hra 3D, aj keď stále vo fixnom izometrickom pohľade, vďaka 3D objektom je však krajšia.

Ekosystém farmy - všetky veci na farme sú prepojené na novú úroveň komplexnosti. Napríklad môžete vyrúbať stromy na drevo a postaviť ďalšie budovy.

Voda - Vaša farma bude potrebovať vodu, budete ju musieť pracne získavať a bude obmedzená. Budete musieť vymýšľať ako sa k nej najlepšie dostať (alebo zaplatiť).

Dedina - neďaleká dedina zatiaľ nefunguje, ale je v pláne a eventuálne v nej budú môcť hráči predávať svoje plodiny.

Návšteva priateľov - priatelia vás môžu prísť navštíviť na farmu so svojim avatarom.

Pravé tlačidlo - vďaka Flash 11 už môže hra používať aj pravé tlačidlo myši a fungovať tak ako štandardná PC hra.

Energia už nebude - nepopulárny element pôvodnej farmy bol zrušený, síce ostatné zásoby budú dochádzať a za ďalšie budete musieť platiť, ale stále budete môcť na farme robiť veci.

Crafting - craftovanie bude podobné ako vo FrontierVille a môžete používať veci, ktoré vyrábate na farme ako ingrediencie na ďalšie veci ktoré následne môžete predávať v meste, alebo používať na iné účely.

Stánok pri ceste - cesta k vašej farme neprináša len priateľov, ale môžete si ju ozdobiť aj stánkami a predávať tam vaše výrobky.

Bez prepojenia na Farmville - svoje veci z prvej farmy neprenesiete na novú. ale autori uvažujú o darčekoch pre ľudí, ktorí nakúpili veľa vecí v pôvodnej hre.

Farmville bude pokračovať - Zynga neplánuje prvú farmu odpojiť a bude ďalej ponúkať nový obsah.

Novú Farmville 2 nájdete tu: facebook.com/FarmVille2

Žádné komentáře:

Okomentovat